Radomír Šalitroš naznačil možnosť novej strany, tvrdí, že záleží od toho, či ľudia uveria ich výsledkom
Štátny tajomník Radomír Šalitroš nevylúčil založenie novej strany.
Filtrovať podľa kategórie
Štátny tajomník Radomír Šalitroš nevylúčil založenie novej strany.
Podľa gubernátora regiónu vyšetrovatelia zisťujú, či nešlo o sabotáž.
Návštevnosť ubytovaní v júli klesla.
Slovenské matky zostávajú doma dlhšie než je v EÚ bežné, čo odborníčka pripisuje kombinácii dlhšej rodičovskej dovolenky, nedostatku skrátených úväzkov a chýbajúcich jaslí.
Mesto Trnava každý rok na Trojičné námestie inštaluje strom, ktorý bol na svojom pôvodnom mieste určený na výrub.
Ide o jednu z najväčších ruských ropných rafinérií s kapacitou približne 20 miliónov ton spracovanej ropy ročne.
Incident sa stal počas sobotňajšieho útoku Ruska na Ukrajinu.
Problémom je aj nábor technických a obchodných špecialistov, kde musia súťažiť s veľkými firmami.
Incident sa stal v Oriolskej oblasti na západe krajiny.
Dohady o tom, že by bol Ódor na ten čas neoficiálnym straníkom PS, sú tak podľa neho klamstvom.
14.9.2025 (SITA.sk) –
Štátny tajomník ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Radomír Šalitroš, ktorý bol spolu so šéfom tohto rezortu Samuelom Migaľom vylúčený z koaličnej strany Hlas-SD, nevylúčil založenie novej politickej strany. Ako uviedol v diskusnej relácii V politike spravodajskej televízie TA3, mohlo by sa tak stať, keby doručili výsledky, na ktorých pracujú.
„A keby nám občania dávali podporu, ktorú evidujeme tieto dni aj dlhodobo, tak by sme nad tým uvažovali,“ vyhlásil Šalitroš.
Viac k témam: diskusná relácia V politike, štátny tajomník ministerstva investícií
Zdroj: SITA.sk – Radomír Šalitroš naznačil možnosť novej strany, tvrdí, že záleží od toho, či ľudia uveria ich výsledkom © SITA Všetky práva vyhradené.