Polícia pátra po páchateľovi, ktorý ukradol tisíce eur z bratislavského bankomatu (foto)
Celkovú škodu spôsobenú poškodením dverí, bankomatu a krádežou vyčíslili približne na 10-tisíc eur.
Filtrovať podľa kategórie
Celkovú škodu spôsobenú poškodením dverí, bankomatu a krádežou vyčíslili približne na 10-tisíc eur.
Ukrajina odmietla komentovať incidenty na území Ruska.
Téma Vzdelané Slovensko má podľa Demokratov zastrešovať vedu, výskum, kultúru, konkurencieschopnosť a vzdelávanie prispôsobené rýchlej a modernej digitálnej dobe.
Polícia vedie v prípade trestné stíhanie za podvod spáchaný v súbehu s trestným činom neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku.
Na porušovanie infozákona poukázal 9. marca Rašiho asistent Martin Dorčák.
Ekonómovia tvrdia, že sankcie na ruské fosílne palivá sa naplno prejavia až teraz.
Gruzínske úrady údajne zamietli Saakašviliho tvrdenia a nedovolili, aby dostal lekársku starostlivosť v zahraničí.
Stretnutie sa konalo v rámci líderstva Slovenska vo formáte S3.
Petr Pavel si v rámci návštevy uctí aj pamiatku Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, rovnako aj pamiatku obetí tragédie na Zámockej ulici v Bratislave.
Americký Inštitút pre štúdium vojny (ISW) uviedol, že ruský postup na Bachmut sa pravdepodobne zastavil.
13.3.2023 (SITA.sk) – Policajti pátrajú po páchateľovi, ktorý v nedeľu 12. marca v skorých ranných hodinách poškodil a vykradol bankomat v bratislavských Jarovciach. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, neznámy páchateľ krátko pred 5:30 násilím prekonal uzamknutie viacerých dverí na budove kultúrneho domu v Jarovciach.
„Následne vo vnútorných priestoroch poškodil dvere umiestneného bankomatu, z ktorého odcudzil tri kusy plastových kaziet s obsahom finančnej hotovosti,“ uviedol s tým, že celkovú škodu spôsobenú páchateľom vyčíslili približne na 10-tisíc eur.
Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže v súbehu s poškodzovaním cudzej veci. V rámci vyšetrovania sa policajti obracajú so žiadosťou o pomoc aj na verejnosť.
„V prípade, ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by napomohli objasniť tento trestný čin, vyzývame ich, aby nás kontaktovali formou súkromnej správy na FB Polícia SR Bratislavský kraj, prípadne telefonicky čísle 158,“ uzavrel hovorca.
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Viac k témam: bratislavská polícia, Krádež bankomatu
Zdroj: SITA.sk – Polícia pátra po páchateľovi, ktorý ukradol tisíce eur z bratislavského bankomatu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.