Tesco rozširuje svoju sieť na 163 obchodov, v novembri otvára predajne v Bratislave a v Trenčíne
Pred Vianocami pribudnú na Slovensku ďalšie miesta na pohodlné nakupovanie.
Filtrovať podľa kategórie
Pred Vianocami pribudnú na Slovensku ďalšie miesta na pohodlné nakupovanie.
Kolíková sa tiež vyjadrila, že SaS podporí všetky kroky, ktoré povedú k ochrane právneho štátu.
Minister vnútra ešte nezískal dôveru parlamentu, a podľa nich už ukázal, že si ju ani nezaslúži.
Zelenskyj totiž podľa časopisu nesúhlasí so zmrazením vojny do jari z dôvodu chladného počasia.
Povedala to v pondelok novinárom zástupkyňa tlačového tajomníka Pentagonu Sabrina Singhová.
V nárazoch môže vietor dosahovať rýchlosť až 70 kilometrov za hodinu, na horách dokonca 90 kilometrov za hodinu.
Ako rezort diplomacie ďalej uviedol, pre Slovensko je dôležitá spolupráca s Rakúskom, keďže ide o významného obchodného partnera.
Povedal to holandský premiér Mark Rutte prezidentovi Ukrajiny Volodymyrovi Zelenskému.
Predseda vlády vyhlásil, že nič sa nemení na základnej zahraničnopolitickej orientácii.
Výsledkom je sedem zranených civilistov, pričom jedna žena je v nemocnici v kritickom stave.
6.11.2023 (SITA.sk) – Pred Vianocami pribudnú na Slovensku ďalšie miesta na pohodlné nakupovanie. Tesco pokračuje v rozširovaní svojej siete aj počas novembra a otvorí hneď dva supermarkety – v bratislavskej Rači (3. 11.) a v Trenčíne (23. 11.). Reťazec tak tento rok celkovo otvoril až šesť predajní a dokopy bude mať 163 obchodov po celom Slovensku.
Zákazníci sa môžu v oboch lokalitách tešiť na bohatú ponuku produktov a moderných služieb, ktoré Tesco ponúka. „Teší nás, že otvorením ďalších dvoch predajní v novembri bude mať Tesco na Slovensku už 163 miest na pohodlný nákup pre našich zákazníkov. Naším záväzkom je zákazníkom dlhodobo prinášať kvalitné produkty za dostupné ceny v čo najviac lokalitách po celom Slovensku,“ hovorí Martin Kuruc, generálny riaditeľ Tesca na Slovensku, a dodáva: „Tento cieľ sa nám darí plniť aj vďaka našim verným zákazníkom a šikovným kolegom a kolegyniam, ktorí nové predajne pripravovali niekoľko mesiacov vopred. Všetkým patrí veľká vďaka!“
Nový Tesco supermarket v Bratislave pribudne v čerstvo vybudovanej obytnej zóne Rínok Rača. Svoje dvere pre prvých návštevníkov otvorí v piatok 3. novembra 2023 o 8.00 hod. Otvorený bude sedem dní v týždni už od 6.00 hod. do 21.00 hod. Supermarket s rozlohou vyše 600 štvorcových metrov ponúkne zákazníkom široký sortiment čerstvých aj trvanlivých potravín vrátane vlastných značiek Tesca aj modelov módnej značky F&F. Obchod v bratislavskej Rači priniesol prácu 16 novým kolegyniam a kolegom.
Trenčania môžu nový supermarket Tesco navštíviť už vo štvrtok 23. novembra 2023. Moderná predajňa s rozlohou vyše 1 000 štvorcových metrov pribudne v Obchodnom centre Max v Trenčíne. V novom obchode sa o zákazníkov a prevádzku bude starať 19 kolegýň a kolegov. Zákazníci si z bohatej ponuky môžu vybrať denne sedem dní v týždni od 7.00 hod. do 21. hod.
Súčasťou oboch predajní sú samoobslužné pokladne, možnosť využiť službu pre rýchly nákup Scan&Shop v mobile aj zálohomaty na vratné obaly z nápojov.
„Tesco je pevnou súčasťou komunít naprieč Slovenskom a ich podpora je pre nás kľúčová. Aj preto počas prvých dvoch dní otvorenia nových predajní venujeme 1 euro z každého nákupu nad 10 eur miestnym neziskovým organizáciám,“ doplnil Martin Kuruc. V bratislavskej Rači reťazec podporí materskú školu Plickova, ktorá z finančného príspevku kúpi dopravné prostriedky na dopravné ihrisko. V Trenčíne Tesco podporí Evanjelickú diakoniu, ktorá plánuje darované financie využiť na projekt zlepšenia podmienok poskytovania sociálnych a zdravotných služieb v zariadení pre seniorov a špecializovanom zariadení v Stredisku Evanjelickej diakonie Kšinná.
Spoločnosť Tesco plánuje v najbližších mesiacoch pokračovať v rozširovaní. V súčasnosti hľadá nové priestory najmä v mestách či vo veľkých obciach s rozlohou od 400 do 2 000 štvorcových metrov. Odporúčanie môže poslať každý na novyobchod@tesco.com. Ideálne miesta pre nové predajne sú v obytných zónach, na frekventovaných uliciach či cestách, v blízkosti sídlisk, administratívnych budov či nákupných centier. Zároveň hľadá pozemky s rozlohou od 2 000 štvorcových metrov aj v menších obciach.
Informačný servis
Viac k témam: Nová predajňa, PR
Zdroj: SITA.sk – Tesco rozširuje svoju sieť na 163 obchodov, v novembri otvára predajne v Bratislave a v Trenčíne © SITA Všetky práva vyhradené.