V Spišskej Novej Vsi došlo k zrážke dvoch áut, medzi účastníkmi nehody boli aj deti – FOTO
Na miesto priletel aj záchranársky vrtuľník.
Filtrovať podľa kategórie
Na miesto priletel aj záchranársky vrtuľník.
Transakčná daň za mesiace apríl až jún 2025 priniesla do štátneho rozpočtu k 31.7. len niečo vyše 124 miliónov eur.
Kosťov údajne uviedol aj miesto, kde by sa mali nachádzať pozostatky novinára.
Policajti situáciu v Seredi aj v Galante monitorovali do skorých ranných hodín.
Podľa výskumu väčšina Slovákov žije v presvedčení, že aktuálny systém je nastavený proti nim.
Pracovná skupina mesta vykonala obhliadku objektu a určila prvé kroky na zabránenie ďalším škodám.
Ministerstvo doplnilo, že od septembra budú prebiehať informačné dni zamerané na vyhľadávanie vhodných projektových partnerov.
SIS potrebuje nielen pracovníkov v teréne, ale aj právnikov, analytikov, IT expertov, personalistov či ekonómov.
Na miesto smeruje aj polícia.
„V Trnavskom kraji považujeme za mimoriadne dôležité ďalej niesť odkaz Jána a Martiny," povedal Jozef Viskupič.
6.8.2025 (SITA.sk) – Hasiči v stredu v ranných hodinách zasahovali pre nehode dvoch áut na ulici J. Fabiniho v Spišskej Novej Vsi neďaleko autobusovej stanice. Spomedzi piatich účastníkov boli tri deti. Pri nehode sa zranili dve osoby, jedna z nich bola zakliesnená v aute.
Na mieste krátko po 8:40 zasahovalo desať hasičov s dvomi hasičskými vozidlami zo Spišskej Novej Vsi a Levoče. Informuje o tom na sociálnej sieti Hasičský a záchranný zbor Košického kraja.
Zraneným bola na mieste poskytnutá predlekárska prvá pomoc do príchodu záchranárov. Hasiči zároveň zabezpečili miesto nehody, vykonali protipožiarne opatrenia na havarovaných vozidlách, a posypali uniknuté prevádzkové kvapaliny. „Na miesto priletel aj záchranársky vrtuľník, z ktorého sa na lanovom podvese spustil lekár,“ uviedol hasičský zbor.
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Viac k témam: Dopravná nehoda, Hasiči, Spišská Nová Ves
Zdroj: SITA.sk – V Spišskej Novej Vsi došlo k zrážke dvoch áut, medzi účastníkmi nehody boli aj deti – FOTO © SITA Všetky práva vyhradené.