Ženu, ktorá dobodala muža kuchynskými nožmi, obvinili z obzvlášť závažného zločinu vraždy
Prípad sa stal skoro ráno v piatok 26. decembra v Dolnej Krupej v okrese Trnava, v časti Potôčky.
Filtrovať podľa kategórie
Prípad sa stal skoro ráno v piatok 26. decembra v Dolnej Krupej v okrese Trnava, v časti Potôčky.
Dôležité je dodržiavanie odstupových vzdialeností, používanie v exteriéri či vekové ohraničenie používania pyrotechniky.
Kostol možno nájsť na Hlavnej ulici, v blízkosti Národného divadla Košice a Fontány znamení.
Hasičov a rýchlu zdravotnú pomoc zavolala suseda, ktorá počula výbuch a vyrazené sklá okien.
Kontrolu vykonal NKÚ v dvadsiatke miest a obcí do 10-tisíc obyvateľov vo všetkých krajoch Slovenska.
Všetky projekty splnili základnú podmienku a boli úspešne zrealizované ešte v tomto roku.
Materiálna škoda, ktorá majiteľovi vznikla v dôsledku požiaru, bola predbežne vyčíslená na sumu 303-tisíc eur.
Medzi ďalšími zaradenými v databáze zo Slovenska sú osoby hľadané napríklad pre vraždy, členstvo v zločineckej skupine alebo podvody.
Príčina požiaru a výška škody sú v štádiu zisťovania.
Počas vianočných dní policajti zároveň preverovali 25 požiarov, z ktorých tri vznikli na motorových vozidlách.
28.12.2025 (SITA.sk) – Vyšetrovateľ trnavskej krajskej kriminálky obvinil 55 ročnú ženu z okresu Trnava z obzvlášť závažného zločinu vraždy v prípade, ktorý sa stal skoro ráno v piatok 26. decembra v Dolnej Krupej v okrese Trnava, v časti Potôčky.
Obvinená kuchynskými nožmi spôsobila 61 ročnému mužovi viaceré bodné zranenia, ktorým na mieste podľahol. Vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na väzobné stíhanie obvinenej.
„Okolnosti, ktoré viedli k spáchaniu skutku, ako aj samotný motív, budú predmetom vyšetrovania,“ informovala trnavská krajská polícia. Žena bola podľa medializovaných informácií v noci, kedy sa skutok stal, pod vplyvom alkoholu. Udalosť sa stala v areáli bývalého majera pred Dolnou Krupou.
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Viac k témam: Dolná Krupá, Obvinenie, trnavská krajská polícia, trnavská polícia, Vražda
Zdroj: SITA.sk – Ženu, ktorá dobodala muža kuchynskými nožmi, obvinili z obzvlášť závažného zločinu vraždy © SITA Všetky práva vyhradené.