Rusi bombardujú vlastné obce v Kurskej oblasti, proti ukrajinským jednotkám podnikli už 17 leteckých útokov
Rusko zároveň delostrelectvom ostreľovalo ukrajinské pohraničné obce v Sumskej oblasti.
Filtrovať podľa kategórie
Rusko zároveň delostrelectvom ostreľovalo ukrajinské pohraničné obce v Sumskej oblasti.
Ukrajinci na leteckú základňu zaútočili dronmi.
V Maďarsku našlo útočisko 31-tisíc Ukrajincov.
Eduard Chmelár je presvedčený, že ho prepustili za kritiku Štefana Kuffu.
Dmitrij Bulgakov je obvinený z rozsiahlej sprenevery.
Loď zasiahli štyri projektily, nie je však jasné, či to znamená drony alebo rakety.
Potápači naďalej pátrajú po dvoch nezvestných.
Hizballáh uviedol, že útokom reagoval na izraelský úder v Libanone, ktorý zabil jedného človeka a 19 zranil.
Polícia začala trestné stíhanie vo veci ublíženia na zdraví.
Podľa britského obranného spravodajstva by to mohlo znížiť schopnosť Moskvy získať späť ruské územia obsadené ukrajinskou armádou.
21.8.2024 (SITA.sk) – Ruskí vojaci v boji proti ukrajinským jednotkám, ktoré obsadili časť Kurskej oblasti, aktívne využívajú letectvo. Od stredajšieho rána proti vlastným ruským obciam podnikli 17 leteckých útokov s použitím 27 riadených bômb.
Ako informuje web Ukrajinská pravda, uviedol to na Facebooku ukrajinský generálny štáb v rámci informácie o priebehu bojov do 16-tej hodiny. Rusko zároveň v stredu delostrelectvom ostreľovalo ukrajinské pohraničné obce v Sumskej oblasti, a to konkrétne dediny Porozok a Požňa.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v auguste 2024 (fotografie)
Viac k témam: Kurská oblasť, rusko-ukrajinský konflikt, ruský útok, Ukrajinská protiofenzíva
Zdroj: SITA.sk – Rusi bombardujú vlastné obce v Kurskej oblasti, proti ukrajinským jednotkám podnikli už 17 leteckých útokov © SITA Všetky práva vyhradené.