Silné búrky v Európe pripravili o život dve ženy, jedna sa utopila a druhú zavalil strom
Jedna turistka sa utopila v Ženevskom jazere. Druhá zahynula vo Francúzsku v prívese, na ktorý spadol strom.
Filtrovať podľa kategórie
Jedna turistka sa utopila v Ženevskom jazere. Druhá zahynula vo Francúzsku v prívese, na ktorý spadol strom.
Muž doposiaľ neznámej totožnosti utrpel na jednom z odstavených vagónov smrteľné zranenia elektrickým prúdom.
Podľa Bugára je téma zákazu pristátia amerických vrtuľníkov uzatvorená.
Andrej Kiska má svoju stranu predstaviť v pondelok v Banskej Bystrici.
Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter absolútne nesúhlasí s nezaradeným poslancom.
Pomoc zdravotníckych záchranárov potrebovalo v sobotu 99 ľudí.
Svetová obchodná organizácia dostala žiadosť, aby do decembra prerušila činnosť v súvislosti s podnetom USA.
Svetové komoditné trhy - ropa, zlato.
Výraznejšiemu poklesu cien benzínov a nafty bude brániť dovolenková sezóna.
Stredoslovenskí energetici rekonštruovali elektrické vedenie pri Klenovci v okrese Rimavská Sobota a v Šoltýske v poltárskom okrese.
BERLÍN 16. júna (WebNoviny.sk) – Dve obete si v sobotu vyžiadali silné búrky, ktoré postihli časť Európy.
Na Ženevskom jazere sa podľa švajčiarskej spravodajskej stránky 20 Minuten utopila zahraničná turistka, ktorá vypadla do vody z člnu.
V tom bola spolu s mužom, ktorý doplával k inému členu a zalarmoval záchranárov, tí však ženu našli až neskoro a zdravotníci už len konštatovali jej smrť.
Zhruba o 50 kilometrov na juh v kempingovom tábore vo Francúzsku prišla o život 51-ročná turistka z Nemecka, ktorá zahynula po tom, ako na jej obytný príves spadol strom.
Viac k témam: búrka, počasie
Zdroj: Webnoviny.sk – Silné búrky v Európe pripravili o život dve ženy, jedna sa utopila a druhú zavalil strom © SITA Všetky práva vyhradené.